Siedem nowych kanałów w mobilnej telewizji Orange

Orange poszerzył ofertę telewizji mobilnej oraz usługi Wideo na żądanie. Klienci mogą w swoich komórkach obejrzeć siedem nowych kanałów telewizyjnych i m.in. popularny serial rysunkowy „Ziomek” i koncert zespołu „IRA”.
Nowości to: CNN, Jetix, Jetix Play, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Superstacja i Extreme Sports. Teraz klienci Orange mogą oglądać na wyświetlaczach swoich telefonów już 34 kanały telewizyjne.

Użytkownicy mobilnych usług telewizyjnych mogą skorzystać też z nowości dostępnych w ofercie Wideo na żądanie. Wśród blisko 22 tysięcy pozycji pojawiły się m.in. koncert zespołu „IRA”, relacja z najważniejszej, europejskiej imprezy snowboardowej  „Nokia Air Style” oraz popularny serial rysunkowy dla młodzieży i dorosłych „Ziomek”.

Dodatkowo Orange wprowadził powiadomienia sms-owe o nowościach i personalizację pozwalającą określić profil materiałów, które najbardziej interesują danego klienta. Dzięki temu użytkownicy odwiedzający ponownie strefę TV Orange, w pierwszej kolejności zobaczą materiały odpowiadające wybranemu przez nich profilowi.

Mobilna telewizja i mobilne Wideo na żądanie w Orange jest częścią portalu wap Orange World. Umożliwia klientom oglądanie kanałów TV i materiałów wideo na wyświetlaczu telefonu komórkowego. Opłata za korzystanie z usługi wynosi od 0,60 zł za minutę lub 19 zł za miesięczny, nielimitowany dostęp do oferty standardowej.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry