SimFabric wchodzi w e-learning

SimFabric S.A. podpisała 23 lutego 2021 roku z GroMar sp. z o.o. trzy umowy związane z otrzymanym grantem Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020. Dotyczą one realizacji usług e-learningowych na potrzeby informacji zawodowoznawczych.

Pierwsza z umów dotyczy wykonania przez SimFabric nagrań lektorskich, druga realizacji usługi programistycznej (html 5/Unity/C#/flash), natomiast trzecia realizacji usługi montażu animacji 2D/3D. Każdy z projektów zostanie wykonany wraz z obudową multimedialną oraz dodatkowymi funkcjonalnościami uzupełniającymi informację zawodoznawczą.

SimFabric

Cieszymy się z możliwości współpracy z GroMar w ramach realizacji usług e-learningowych. To jeden z priorytetów działalności SimFabric, mający także istotny wpływ na rozwój spółki i naszej sytuacji finansowej w kontekście wycen instrumentów finansowych notowanych w alternatywnym systemie obrotu – powiedziała Julia Leszczyńska, prezes zarządu SimFabric S.A.

Projekty zostaną zrealizowane do 15 października 2021 r., a wartość podpisanych umów to ‭1,7 mln‬ zł brutto. Projekty będą realizowane przez oddział SimFabric w Łodzi, który został stworzony do rozwijania działalności B+R (badawczo-rozwojowej) w obszarze produkcji gier oraz usług IT, w oparciu o Fundusze Europejskie i kontrahentów instytucjonalnych.‬‬‬‬‬

O SimFabric

SimFabric to wydawca, studio portujące i producent gier komputerowych. Spółka powstała w 2016 roku, po otrzymaniu głównej nagrody ESA (Europejskiej Agencji Kosmicznej) w konkursie na najlepszą aplikację kosmiczną, a w 2020 roku drodze przekształcenia kapitałowego stała się Spółką Akcyjną i zadebiutowała na giełdzie NewConnect. SimFabric S.A. tworzy symulatory i gry na komputery PC oraz urządzenia mobilne (iOS, Android), jest certyfikowanym producent i wydawca gier na konsole: Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. Główny oddział i biuro Zarządu Spółki mieści się w Warszawie.

Najważniejszym dotychczasowym produktem spółki jest gra Farm Expert 2018, która w wersji mobilnej sprzedała się w liczbie 2,5 miliona kopii. Spółka wydała do tej pory przeszło 10 tytułów na konsole Nintendo Switch oraz 3 tytuły na konsole PS4, a także 3 tytuły na komputery PC, łączna sprzedaż gier Spółki na konsole i komputery PC przekroczyła 1 milion egzemplarzy. Najważniejszymi produkcjami własnymi spółki są aktualnie gry i symulatory: Farm&Fix 2020, ElectriX, Moon Village, Cthulhu: Books of Ancients, House Designer,  Flipper Mechanic.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry