Simple na kolejnych uczelniach

Opublikowano: 28 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Z końcem maja br. SIMPLE S.A. zakończyła wdrożenia swojego oprogramowania SIMPLE – SYSTEM V w dwóch uczelniach wyższych: Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku oraz w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Sosnowcu.

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Białymstoku
WSAP w Białymstoku jest jedyną w makroregionie północno – wschodnim uczelnią gwarantującą zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych do pracy w administracji publicznej. Kształci rocznie ponad 3700 studentów. 80% studentów zaocznych WSAP stanowią pracownicy urzędów administracji samorządowej i rządowej województwa podlaskiego.

Oprogramowanie SIMPLE – SYSTEM V w zakresie Personel, Finanse i Księgowość oraz Majątek Trwały funkcjonuje tam na 6 stanowiskach w integracji z programem Uczelnia XP firmy Partner in Progress, firmy współpracującej z SIMPLE S.A.

O wymianie funkcjonującego wcześniej na uczelni systemu finansowo-księgowego zdecydowano się z uwagi na: integralność systemu SIMPLE z modułem Uczelnia XP autorstwa partnera SIMPLE S.A., Partner in Progress, brak modułu majątku trwałego oraz brak możliwości rozwoju modułu płacowego (ograniczenie na 200 pracowników).

Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu w Sosnowcu
Protokół zakończenia prac wdrożeniowych został też podpisany z Wyższą Szkołą Zarządzania i Marketingu w Sosnowcu. Specjaliści SIMPLE S.A. zaimplementowali tam na 6 stanowiskach SIMPLE-SYSTEM V w zakresie Finanse i Księgowość oraz Obrót towarowy.

Wdrożone oprogramowanie SIMPLE wraz z systemem Uczelnia XP pozwoli na dokładniejsze rozliczanie studentów, co znacznie zmniejszy ilość interesantów w księgowości. Dzięki modułowi wirtualna uczelnia studenci na stronach internetowych mogą zobaczyć wszystkie dokonane przez siebie wpłaty i rozliczenia.

Wkrótce do odbioru zostanie przekazany też obszar Personel i Majątek Trwały, co zakończy całościowo wdrożenie SIMPLE – SYSTEM V na tej uczelni.

http://www.simple.com.pl

Sylwester KozakSimple na kolejnych uczelniach

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.