Simple Publishing – nowe rozwiązanie dla autorów

Opublikowano: 29 kwietnia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Grupa Unity zaprezentowała nowe rozwiązanie przeznaczone dla autorów i wydawców – Simple Publishing. W ramach usługi można skorzystać z korekty i redakcji tekstu, wybrać projekt graficzny i zlecić skład.

W modelu proponowanym przez Simple Publishing cały proces wydawniczy e-booków i plików PDF jest skrócony do kilkunastu minut. Na drukowaną wersję książki potrzebujemy tylko około tygodnia.

Zrzut ekranu 2014-04-29 o 09.11.38

Chcemy popularyzować ideę self-publishingu w Polsce. Naszym marzeniem jest zmiana postrzegania działalności wydawniczej, jaką jest samopublikowanie. Przecież self-publishing nie musi oznaczać gorszej jakości publikacji i nie należy go kojarzyć jedynie z „ostatnią deską ratunku”, dla tych autorów, których odrzuciły „tradycyjne” wydawnictwa – powiedział Paweł Majewski.

Podstawowa cena za wydanie e-booka to 9,90 zł, w przypadku abonamentu obejmującego pięć publikacji w miesiącu koszt wyniesie 39,90 zł.

 

Sylwester KozakSimple Publishing – nowe rozwiązanie dla autorów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.