Simple Publishing – nowe rozwiązanie dla autorów

Grupa Unity zaprezentowała nowe rozwiązanie przeznaczone dla autorów i wydawców – Simple Publishing. W ramach usługi można skorzystać z korekty i redakcji tekstu, wybrać projekt graficzny i zlecić skład.

W modelu proponowanym przez Simple Publishing cały proces wydawniczy e-booków i plików PDF jest skrócony do kilkunastu minut. Na drukowaną wersję książki potrzebujemy tylko około tygodnia.

Zrzut ekranu 2014-04-29 o 09.11.38

Chcemy popularyzować ideę self-publishingu w Polsce. Naszym marzeniem jest zmiana postrzegania działalności wydawniczej, jaką jest samopublikowanie. Przecież self-publishing nie musi oznaczać gorszej jakości publikacji i nie należy go kojarzyć jedynie z „ostatnią deską ratunku”, dla tych autorów, których odrzuciły „tradycyjne” wydawnictwa – powiedział Paweł Majewski.

Podstawowa cena za wydanie e-booka to 9,90 zł, w przypadku abonamentu obejmującego pięć publikacji w miesiącu koszt wyniesie 39,90 zł.

 

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry