SIMPLE S.A. uzyskała akredytację PARP

Opublikowano: 20 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

SIMPLE S.A. uzyskała akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie świadczenia usług w ramach programu „Innowacje i technologie dla rozwoju przedsiębiorstw”.

W ramach programu Klienci, z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MSP), mogą ubiegać się o dofinansowanie 60% kosztów analizy, szkoleń oraz wdrożenia rozwiązań oferowanych przez SIMPLE S.A. Środki na dofinansowanie pochodzą z programu PHARE Unii Europejskiej, kwota dotacji musi mieścić się między 1.500 a 10.000 EUR i nie przekraczać 60 % kosztów całego projektu.

Oferowane przez SIMPLE S.A. rozwiązania obejmują wszystkie obszary zarządzania przedsiębiorstwem takie jak: finanse i księgowość, gospodarka materiałowa, procesy produkcji, kontroling, zarządzanie majątkiem trwałym oraz zasobami ludzkimi.

http://www.simple.com.pl

Sylwester KozakSIMPLE S.A. uzyskała akredytację PARP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.