SIMPLE w Tramwajach Warszawskich

Opublikowano: 11 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

SIMPLE S.A. podpisała umowę na wdrożenie oprogramowania i dostarczenie sprzętu oraz instalację sieci komputerowej z firmą Tramwaje Warszawskie.

Kontrakt obejmuje implementację SIMPLE – SYSTEM V w zakresie finansów i księgowości, obrotu towarowego oraz kontrolingu w centrali firmy oraz dwóch zajezdniach. Dodatkowo zainstalowane zostanie oprogramowanie sieciowe i bazodanowe.

Tramwaje Warszawskie sp. z o.o. pracowała wcześniej na znakowej wersji oprogramowania SIMPLE – SYSTEM. Z uwagi na rozwój firmy i wzrost wymagań stawianych wobec systemu informatycznego, firma zadecydowała o przejściu na nowoczesny program, który zaspokoi nowe potrzeby.

Prace rozpoczęto od wdrażania modułu finansowo-księgowego, w późniejszej fazie zaimplementowane zostaną mechanizmy kontrolingowe, opracowane wg autorskich założeń Klienta. Umożliwią one szybszy dostęp do wiarygodnych informacji o sprzedaży i kosztach, co w konsekwencji wpłynie na podejmowanie trafnych decyzji i zwiększenie rentowności firmy oraz ułatwi przystosowanie jej do warunków konkurencyjnego rynku przewozów pasażerskich.

http://www.simple.com.pl

Sylwester KozakSIMPLE w Tramwajach Warszawskich

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.