Skąpiec.pl podsumował rok 2012 i prezentuje plany

Opublikowano: 28 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Skąpiec na rynku istnieje już 100 miesięcy, z tej okazji serwis przygotował infografikę podsumowującą oraz przedstawił plany na rok 2013.

Skapiec_podsumowanie_2012_infografika

Już niedługo użytkownikom zaprezentowana zostanie nasza aplikacja mobilna oraz udoskonalona wyszukiwarka. Planujemy również wdrożenie kilku nowych projektów internetowych, które nie będą bezpośrednio powiązane z porównywarką – powiedział Mariusz Janiszewski, prezes Skąpiec.pl.

Pojawienie się nowych produktów w portfolio firmy wiąże się ze zwiększeniem zatrudnienia w spółce. W roku 2013, do liczącego obecnie ok. 60 osób zespołu, dołączyć ma kilkunastu nowych pracowników.

W grudniu znacząco wzmocniliśmy dział IT, a obecnie szukamy również specjalistów z innych dziedzin. Mile widziani będą u nas pasjonaci z doświadczeniem w e-commerce – dodał mówi Mariusz Janiszewski.

Sylwester KozakSkąpiec.pl podsumował rok 2012 i prezentuje plany

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.