Sklep Aryton.pl z aplikacją Q&A

Grupa AMP Media wdrożyła w sklepie internetowym Aryton.pl aplikację do wymiany opinii o produktach opartą na idei Q&A – pytania i odpowiedzi.

logoUsługa Q&A umożliwia zbieranie komentarzy i opinii o produktach oraz zadawanie pytań o produkt osobie, która go zakupiła. Dyskusja prowadzona jest na zasadzie pytanie-odpowiedź za pośrednictwem portalu Facebook.com. Wszystkie zbierane komentarze są autoryzowane, co zapewnia im wysoką wiarygodność. Każdy klient, który wpisuje swoje posty musi je potwierdzić za pośrednictwem jednego z czterech sposobów autoryzacji. Ponadto komentarze mogą dodawać tylko osoby, które faktycznie dany produkt zakupiły. Jeżeli klient nabył kilka produktów, wówczas ma możliwość skomentowania ich osobno.

Wymiana opinii, choć odbywa się za pośrednictwem serwisu Facebook.com, jest również widoczna na karcie danego produktu w sklepie Aryton.pl, co stanowi znaczącą wartość dodaną do informacji o produkcie.

Wdrożenie aplikacji Q&A stanowi kolejny etap realizowanej, przy współudziale Grupy AMP Media, strategii obecności marki Aryton w sieci, w tym w social media.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry