Sklep AutoStory.pl rozszerzył ofertę

Sklep internetowy AutoStory.pl rozszerzył swoją ofertę. Oprócz nowych produktów firmy Thule (samonapinających łańcuchów na koła), wprowadził ciekawe rozwiązanie jakim jest wyszukiwarka tych produktów.

Dzięki precyzyjnej wyszukiwarce można dopasować odpowiedni rodzaj łańcuchów. Wybierając producenta, rozmiar, szerokość i profil koła jest możliwe ustalenie pasującego produktu do samochodu. To sprawia, że klient ma pewność co do trafności swojego wyboru. Poza tym sklep AutoStory.pl przygotował dla swoich wszystkich klientów bogatą ofertę akcesoriów zimowych. Warto zaopatrzyć się w niezbędne dodatki zimowe jak przewody rozruchowe, wszelkiego rodzaju skrobaki i zmiotki.  Produkty te zwiększają poczucie bezpieczeństwa i komfort jazdy. Dzięki nim z łatwością pozbędziemy się pary wodnej, lodu, śniegu, czy szronu z powierzchni samochodu.

Dbając o bezpieczeństwo wszystkich kierowców oferujemy produkty niezbędne podczas trwania zimy. Staramy się na bieżąco uzupełniać naszą ofertę i proponować coraz to nowsze artykuły. Wiemy jak trudna dla kierowców jest obecna sytuacja na drogach i chcemy aby Nasi klienci byli przygotowani na każde warunki pogodowe – mówi Sebastian Kufieta, właściciel sklepu AutoStory.pl.

www.autostory.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top