Sklep internetowy NEO24.PL laureatem Gazeli Biznesu 2009

NEO24.PL, jeden z największych sklepów internetowych w Polsce, został uznany w corocznym rankingu Pulsu Biznesu siódmą najdynamiczniej rozwijającą się firmą wśród małych i średnich przedsiębiorstw i trzecią na Dolnym Śląsku.

Gazele Biznesu, konkurs obchodzący w tym roku swoje dziesięciolecie, ma na celu wyłonienie największych i najaktywniej funkcjonujących marek spośród ponad 25 tys. przedsiębiorstw mających decydujący wpływ na stan gospodarki i poziom życia Polaków. Według redakcji „Pulsu Biznesu” gazele symbolizują średniej wielkości firmy, które poprzez swoją dynamiczną i rozwojową działalność wyprzedzają działające w tej samej branży spółki.

Powstały w 2006 roku wrocławski sklep NEO24.PL, pomimo sporej konkurencji na rynku e-commerce, osiąga stałe wzrosty obrotów i odnotowuje regularne zyski ze sprzedaży internetowej. Jak ocenili twórcy rankingu, NEO24.PL stawia nie tylko na dynamiczny rozwój, ale również uczciwy proces zarządzania firmą, zarówno w odniesieniu do kupujących, jak i pracowników.

Bardzo nas cieszy ten zaszczyt. Trzeba jednak pamiętać, że wyniki finansowe to kryterium dyktowane tak naprawdę relacjami sklepu z klientami. Zaufanie e-konsumentów z kolei zawdzięczamy rzetelnej ofercie i efektywnej pracy zespołu. Dzięki temu udało nam się stanąć na podium. Tytuł traktuję jako wspólną zasługę, internautów i sklepu, i rezultat idealnego współgrania wszystkich czynników. – mówi Maciej Idzikowski, Prezes Zarządu NEO24.PL, doktor nauk ekonomicznych.

NEO24.PL konsekwentnie realizuje strategię budowania stałej relacji z klientami. Sklep wdrożył właśnie nowoczesną administrację rozmów call-center, dzięki której zachowuje pełną kontrolę nad rozmowami z operatorami i – w razie ewentualności – reaguje na potrzeby i zapytania klientów.

Przejawem dbałości o najwyższą jakość obsługi są także wcześniejsze wyróżnienia: dwa Złote Laury Konsumenta oraz dwukrotne trzecie miejsce w rankingu Wprost i Money.pl na najlepszy sklep internetowy AGD, RTV i Foto.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top