Sklep NEO24.PL otwiera trzeci punkt wydań

Sklep internetowy NEO24.PL, oferujący m. in. sprzęt AGD, RTV, IT oraz Car-audio, otworzył nowy Punkt Wydań Osobistych w Krakowie przy ul. Babińskiego 4. Jest to trzecie, po Wrocławiu i Warszawie, miejsce, gdzie klienci NEO24.PL będą mogli, oszczędzając czas, osobiście odebrać zamówiony przez Internet produkt.
Internauci coraz częściej wybierają możliwość osobistego odbioru towaru eliminując czas oczekiwania i zmniejszając opłatę za przesyłkę. Sklep NEO24.PL, realizujący zamówienia w ciągu 48 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia, chce poprzez otwarcie nowego Punktu Wydań Osobistych jeszcze bardziej przyspieszyć proces odbioru produktu. W Punktach Wydań Osobistych klient NEO24.PL może zapłacić gotówką bez konieczności wykonywania przelewów, czy uiszczania dodatkowych opłat pocztowych.

Otwarcie trzeciego punktu odbioru towaru wiąże się z ciągłym rozwojem sklepu NEO24.PL oraz chęcią zbliżenia się do klienta, zwykle anonimowego użytkownika Internetu.
– Cieszę się, że Kraków stanie się jeszcze jednym miejscem, gdzie będziemy mogli spotkać się z klientami, fachowo doradzić i w ten sposób zbliżyć do internautów – mówi Maciej Idzikowski, Prezes Zarządu NEO24.PL – Powstanie nowego Punktu Wydań Osobistych wzmacnia wiarygodność firmy. Połączenie potęgi Internetu i szerokiej oferty produktowej, niemożliwej do wystawienia w jakimkolwiek sklepie „naziemnym”, z możliwością odbioru osobistego, to przyszłość branży e-commerce.

Do końca września NEO24.PL zamierza otworzyć jeszcze dwa punkty, w Poznaniu oraz w Szczecinie.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry