Skomponuj nowy dzwonek Nokii [wideo]

Nokia najlepsze lata może mieć już za sobą, ale trudno nie docenić wkładu firmy w rozwój usług telekomunikacyjnych. Ot, choćby charakterystyczny dzwonek, który towarzyszył użytkownikom komórek przez wiele lat. Firma zamierza odświeżyć „Nokia Tune” i ogłasza ciekawy konkurs.

To klasyka, wszyscy go poznajemy, kiedy go słyszymy i jest z nami od 1994 roku – słusznie zauważa firma na swoim blogu. Charakterystyczny dźwięk dzwonka telefonu komórkowego jednoznacznie kojarzy się z Nokią. Teraz firma ogłasza konkurs na nową wersję „Nokia Tune” – do wygrania jest 10 tys. dolarów.

Konkurs odbywa się we współpracy z firmą AudioDraft. Zadaniem uczestników jest stworzenie dzwonka, który znajdzie się w telefonach produkowanych w przyszłym roku. Zwycięzca będzie więc mógł się czuć dumny nie tylko z nagrody pieniężnej, ale także z faktu, że jego dzieło znajdzie się na milionach urządzeń oraz będzie do pobrania z Ovi Store.

Aby wziąć udział w zmaganiach należy zarejestrować się pod tym adresem i zgłosić swoją propozycję. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 2 października.

Wszyscy internauci mogą głosować na najlepsze ich zdaniem prace. Pięć dzwonków z największą ilością głosów zakwalifikuje się do ścisłego finału, w którym panel sędziowski, który także nominuje pięć prac, wybierze zwycięzcę. Przewidziano także nagrody pocieszenia: pięć kolejnych użytkowników otrzyma 1000 dolarów, a ich dzwonki również będą dostępne w sklepie Ovi.

http://www.youtube.com/watch?v=jjM6fMD0eFI&feature=player_embedded

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top