Skubacz.pl dostał pół miliona od inwestorów

Opublikowano: 24 października 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Skubacz.pl, serwis do zamawiania pizzy online, pozyskał 500 tys. zł od Xevin Investments i grupy indywidualnych inwestorów.

Zdecydowaliśmy się na skupienie się na początek na pizzy, która stanowi większość wszystkich dostaw jedzenia. W zamierzeniu chcieliśmy, aby Skubacz.pl był najpopularniejszym i najlepszym miejscem do zamawiania pizzy online – powiedział Marek Skubacz, współzałożyciel Skubacz.pl.

Skubacz.pl dostał pół miliona od inwestorów 1

Skubacz.pl działa od prawie roku i obecnie pozwala na zamówienie pizzy z ponad 800 restauracji w całej Polsce.

Realizujemy kilka tysięcy zamówień miesięcznie. Właściciele pizzerii już sami się do nas zgłaszają i to bardzo ułatwia dalszy rozwój – dodał Michał Kozakiewicz, współzałożyciel serwisu.

W Skubacz.pl zainwestowali fundusz Xevin Investments oraz założyciele Goldenline.pl (Mariusz Gralewski, Jakub Skoczylas oraz Radosław Kobus), Niania.pl (Marcin Kurek i Michał Skrzyński) a także Grzegorz Kazulak z Positionly.com i Michał Borkowski z Zadane.pl (Brainly.com).

Środki z inwestycji zostać mają przeznaczone na dalszy rozwój serwisu w Polsce oraz zagraniczną ekspansję.

Dawid ZarazińskiSkubacz.pl dostał pół miliona od inwestorów

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.