SkyCashClick – płatność komórką dedykowana e-commerce

Wystartował SkyCashClick – metoda płatności komórką za produkty, które sklepy internetowe wysyłają do odbiorców pocztą lub kurierem. Każdy sklep może łatwo dołączyć nowe rozwiązanie do dotychczasowych sposobów płatności.

 

SkyCashClick jest natychmiastową i bezpieczną metodą płatności przy użyciu komórki, za dowolne produkty oferowane przez Internet, zapewniającą wygodę na poziomie Premium SMS. SkyCashClick, bazujący na systemie płatności mobilnych SkyCash, nie wymaga od użytkownika rejestrowania się w sklepie internetowym. Można go bardzo łatwo połączyć z aktualnie stosowanym przez sklep systemem transakcyjnym.

Proces płatności jest bardzo intuicyjny. Wystarczy kliknąć w przycisk SkyCashClick, znajdujący się na stronie sklepu obok oferowanego produktu. Spowoduje to wyświetlenie krótkiego kodu, który należy wprowadzić do aplikacji SkyCash w telefonie komórkowym. Po podaniu danych do wysyłki produktu następuje zatwierdzenie płatności indywidualnym kodem PIN. Aplikacja zapamięta adres i przy kolejnych zakupach poprzez SkyCashClick użytkownik może pominąć ten krok.

SkyCashClick – płatność komórką dedykowana e-commerce 1

– Nasze rozwiązanie to pierwsza powszechna metoda dokonywania zakupów i płatności komórką w e-commerce – powiedział Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland S.A. – SkyCashClick pozwala na kupowanie wszystkiego, co wymaga wysyłki pocztą lub kurierem. Dotychczas komórką można było w zasadzie płacić wyłącznie za treści elektroniczne czy udział w konkursach. Wielość zastosowań usługi SkyCashClick w oparciu o sprzedaż impulsową z praktycznie dowolnej powierzchni jest bardzo duża – dodaje Mazurkiewicz.

SkyCashClick sprawia, że klienci nie muszą rejestrować się na stronie sklepu, w którym dokonują zakupu. Kliknięcie i zakup impulsowy produktu może nastąpić w dowolnym miejscu strony internetowej sklepu, przy dowolnym produkcie, co w sposób wyraźny pozwala na wyższą konwersję sprzedażową internetowych witryn handlowych. Możliwa jest również sprzedaż produktów bezpośrednio z powierzchni reklamowych.

Technologia SkyCashClick testowana była w przeciągu kilku tygodni od uruchomienia usługi przez firmę Benaheur – operatora sklepu Soeco.pl, gdzie już dzisiaj można dokonywać zakupu z wykorzystaniem SkyCashClick.

Z płatności może korzystać każdy posiadacz telefonu komórkowego z dostępem do Internetu i zainstalowaną aplikacją SkyCash, która działa we wszystkich popularnych systemach stosowanych przez producentów komórek: Android, Blackberry, Java, iOS (iPhone), Symbian i Windows Mobile.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry