Sławomir Topczewski i Stefan Nowak dołączają do Grupy Nokaut

Od 1 lutego do zarządu Grupy Nokaut wejdzie Sławomir Topczewski, głównym jego zadaniem będzie wzrost efektywności biznesu oraz dalszego rozwoju obszaru mobilnego.

Do spółki dołączy również Sławomir Nowak, który będzie odpowiedzialny za współtworzenie i realizację strategii, rozwój nowych przedsięwzięć, w tym za obszar mobilny. Pokieruje również pracą tworzonego warszawskiego oddziału firmy.

grupanokautCieszy mnie ta wyczekiwana decyzja. Zawsze szukamy najlepszych, więc proces rekrutacji był złożony. Spółka cały czas dynamicznie się rozwija, co wymaga zwiększania efektywności przez porządkowanie wielu różnych procesów. Osobiście w większym stopniu swój czas będę mógł poświęcić sprawom strategicznym. Szerokie doświadczenie obu Panów ma zasadnicze znaczenie dla kierunków naszego rozwoju. Razem – w poszerzonym składzie – planujemy położyć szczególny nacisk na wzrost efektywności dotychczasowego biznesu oraz zbudowanie nowych strumieni przychodów – między innymi w przyszłościowym obszarze mobilnym – powiedział Wojciech Czernecki, prezes zarządu Grupy Nokaut.

Sławomir Topczewski wcześniej był związany z firmami takimi jak ITI Neovision (Platforma Cyfrowa 'n’), Grupa Polpharma i Philips.

Stefan Nowak przed przejściem do Grupy Nokaut pracował w Dirlango (projekcie Łukasza Wejcherta) oraz Onet.pl.

Spółka zwiększyła przychody za III kwartał 2012 o 55% wobec analogicznego okresu 2011 – do poziomu 2,83 mln zł. Zysk netto wzrósł o 121%.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry