SlowaWSieci zmieniają wygląd i zasady działania

Jeden z czterech największych medialnych vortali w Polsce w minioną sobotę zmienił swoją oprawę graficzną.

– Nowa jest o wiele bardziej przejrzystsza i stonowana kolorystycznie. Postanowiliśmy wrócić do kolorów zimnych – błękitnego i czarnego – mówi Paweł Krypno, redaktor naczelny Dziennika Internetowego SLOWAWSIECI – te kolory zostały przez naszych czytelników uznane za najodpowiedniejsze do tematu.

– Nie jest to jeszcze ostateczna wersja serwisu – dodaje założyciel serwisu – Karol Bancerz. Ciągle badamy zachowanie użytkowników i staramy się dostosowywać do ich potrzeb i oczekiwań.

Nowa wersja portalu powstawała – jak informują autorzy w ciągu zaledwie jednego dnia. – Działaliśmy w zasadzie na wyczucie i intuicję – mówi współautor Bartłomiej Sadowski – Dzięki temu, że całość serwisu opiera się na około 20 plikach formatujących i jednym centralnym – CSS, mogliśmy pozwolić sobie na ciągłe przeprojektowywanie. Dzięki temu zaoszczędziliśmy sporo czasu, który mogliśmy poświęcić na scalanie serwisów już istniejących.

Cześć serwisu jest zablokowana i dostępna po zarejestrowaniu się. Zdaniem Pawła Krypno zapewni pełna kontrolę nad badaniem preferencji użytkowników. – Do chwili obecnej zarejestrowanych jest ponad 5 tys. osób i codziennie liczba ta się zwiększa – mówi Sadowski. Zarejestrowanie się w serwisie jest bezpłatne i nie oznacza automatycznego zamówienia prenumeraty naszego dziennika. Dzięki temu nie zmuszamy zainteresowanych naszym serwisem osób do otrzymywania aktualności z rynku mediów.

W planach redakcja portalu ma uruchomienie dodatkowych funkcji, które ułatwią korzystanie z zasobów portalu. Wkrótce – jak informują autorzy serwisu – pojawi się (ponad 2 tys. adresów) katalog prasy. Poza tym w ciągu najbliższych tygodni ruszy największy w Polsce zbiór haseł reklamowych (ponad 3000 pozycji).
– Staramy się odwiedzających zachęcić do ciągłego odwiedzania stron naszego serwisu – komentuje Karol Bancerz – pomysłodawca i jedyny właściciel portalu.

http://www.Slowawsieci.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top