Słowenia w OPENKontakt.com

Po informacjach o Polsce, Rosji, Ukrainie i Białorusi nadszedł czas także na Słowenię. W portalu OPENKontakt.com został uruchomiony specjalny dział, do którego powinni zajrzeć przedsiębiorcy zainteresowani współpracą gospodarczą z tą południowoeuropejską republiką lub planujący założenie w tym kraju firmy.

Dział skierowany jest przede wszystkim do tych, którzy szukają rzetelnych i aktualnych informacji na temat podatków, ceł oraz sytuacji gospodarczej Słowenii. Praktyczne wskazówki znajdą też osoby zainteresowane założeniem w tym kraju firmy czy współpracą w zakresie eksportu i importu.

– W naszym portalu od jakiegoś czasu funkcjonują już podobne działy z informacjami gospodarczymi o Polsce, Rosji, Ukrainie i Białorusi; nasi użytkownicy chętnie i często do nich zaglądają – mówi prezes OPENKontakt.com Bartłomiej Niewiński. – Jestem pewny, że dział z informacjami o Słowenii będzie się cieszył nie mniejszą popularnością. Co więcej, w najbliższym czasie planujemy także uruchomienie działów m.in. o Estonii, Grecji, Węgrzech czy Australii.

http://www.OPENKontakt.com

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top