Słowenia w OPENKontakt.com

Opublikowano: 21 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Po informacjach o Polsce, Rosji, Ukrainie i Białorusi nadszedł czas także na Słowenię. W portalu OPENKontakt.com został uruchomiony specjalny dział, do którego powinni zajrzeć przedsiębiorcy zainteresowani współpracą gospodarczą z tą południowoeuropejską republiką lub planujący założenie w tym kraju firmy.

Dział skierowany jest przede wszystkim do tych, którzy szukają rzetelnych i aktualnych informacji na temat podatków, ceł oraz sytuacji gospodarczej Słowenii. Praktyczne wskazówki znajdą też osoby zainteresowane założeniem w tym kraju firmy czy współpracą w zakresie eksportu i importu.

– W naszym portalu od jakiegoś czasu funkcjonują już podobne działy z informacjami gospodarczymi o Polsce, Rosji, Ukrainie i Białorusi; nasi użytkownicy chętnie i często do nich zaglądają – mówi prezes OPENKontakt.com Bartłomiej Niewiński. – Jestem pewny, że dział z informacjami o Słowenii będzie się cieszył nie mniejszą popularnością. Co więcej, w najbliższym czasie planujemy także uruchomienie działów m.in. o Estonii, Grecji, Węgrzech czy Australii.

http://www.OPENKontakt.com

Sylwester KozakSłowenia w OPENKontakt.com

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.