SMS-owe kursy językowe

Opublikowano: 16 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Lekcje angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez SMS to nowa usługa, uruchomiona dzisiaj na stronach ling.pl/sms/ oraz sms.nauka.pl. Wspólne przedsięwzięcie 4 serwisów edukacyjno-młodzieżowych ma duże szanse na to, aby upowszechnić nowy sposób uczenia się, który będzie nie tylko skuteczny, ale też jak najbardziej „trendy”.

Słowniki w Internecie, opracowania gramatyczne, ściągi, linki do tłumaczy i szkół językowych – to wszystko już było. Teraz współpraca serwisów angielski.EDU.pl, Nauka.pl, LING.pl i Nastolatek.pl wychodzi poza Internet, stwarzając możliwość nauki języków przez SMS. Wystarczy zabrać ze sobą swój telefon komórkowy, aby móc uczyć się praktycznie wszędzie: na spacerze, w autobusie, w pracy i szkole. Lekcje, do których można powracać wielokrotnie w ciągu dnia, to idealny sposób na poznawanie i utrwalanie nowych słówek, wyrażeń i zwrotów.

Merytoryczny nadzór nad treścią lekcji sprawują autorzy znanych podręczników, m.in. „Encyklopedii języka angielskiego”. Wszystkie SMSy opracowywane są przez filologów.

http://www.LING.pl/sms/

Sylwester KozakSMS-owe kursy językowe

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.