SMS Premium 50/50 na 5 urodziny Platnosci

Gwarancja 50% zysku z SMS-ów Premium to prezent, jaki serwis Platnosci sprawił Klientom z okazji 5 lat działalności. Oferta dostępna jest już od 1 czerwca i będzie stałym elementem oferty Platnosci.

Usługa umożliwiająca dokonanie mikropłatności w sklepie lub serwisie internetowym, udostępniającym jako metodę płatności SMS Premium, wszystkim korzystającym da wynagrodzenie w postaci 50% obrotu na koncie SMS. Ma to być jedyna usługa spośród ofert operatorów obsługujących płatności on-line, w tym SMS Premium, gwarantująca tak wysoki udział w zyskach. Promocja rusza 1 czerwca i będzie stałym elementem oferty Platnosci.

– Już od 5 lat staramy się tworzyć rozwiązania idealnie odpowiadające potrzebom Klientów – przyjazne i wygodne – a jednocześnie generujące jak najwyższe zyski. Najnowszą odpowiedzią Platnosci na potrzeby rynku jest produkt o przejrzystej budowie – 50/50, zyskowny – 50% zysk z tytułu obrotu na koncie SMS, a także prosty – oszczędza Klientom konieczność przeliczania wartości brutto i netto. Mamy nadzieję, że oddanie do dyspozycji pierwszego tak zyskownego i przejrzystego produktu będzie najlepszą ofertą dla naszych obecnych oraz nowych Klientów – mówi Maciej Szmigiel, Manager Platnosci.

Szczegóły oferty oraz regulamin dostępne są na urodzinowej stronie www.internetoweplatnosci.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry