SMS Publisher – nowe kanały komunikacji

Opublikowano: 26 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Polski Internet Komórkowy powiększył pakiet swoich produktów o system SMS Publisher.

Jest to system skierowany w głównej mierze do wydawnictw prasowych, wydawców gazet oraz magazynów, publikowanych w dowolnym cyklu wydawniczym. Oferta jest też skierowana do twórców portali oraz serwisów internetowych zainteresowanych obecnością na swoich łamach nowoczesnych, preferowanych przez współczesnego odbiorcę, form rozrywki.

SMS Publisher umożliwia przesyłanie za pomocą sms-ów rozwiązań krzyżówek, rebusów czy diagramów. Jest doskonałą metodą wysyłania sms-em rozwiązań konkursów o bardzo nawet zróżnicowanej formie. Pozwala na wyrażenie opinii czytelniczej przy użyciu dowolnego modelu telefonu komórkowego.

System tworzy nową, niestandardową jakość komunikacji pomiędzy redakcją wydawnictwa bądź serwisu a biorącymi w zabawie udział czytelnikami i użytkownikami witryn www. Korzystanie z możliwości systemu nie wymaga, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod, poświęcenia czasu i dużego zaangażowania. Jego zaletami są szybkość i wygoda.

SMS Publisher funkcjonuje już na łamach tygodnika „ANGORA”. Od samego początku cieszy się dużym powodzeniem, jest aktywnie stosowany przez czytelników.

http://www.sms.mania.pl

Sylwester KozakSMS Publisher – nowe kanały komunikacji

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.