Śnieżka dalej z Tauber Promotion

Opublikowano: 25 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Agencja PR i Reklamy Tauber Promotion przedłużyła umowę na kompleksową obsługę w zakresie Public Relations i Investor Relations z producentem farb i lakierów – Spółką Śnieżka S.A.

Celem działań agencji jest budowanie wizerunku Śnieżki jako firmy nowoczesnej z dużymi możliwościami rozwojowymi. Do zadań Tauber Promotion należeć będzie: zarządzanie relacjami z inwestorami instytucjonalnymi, indywidualnymi oraz komentatorami rynku giełdowego, a także działania wizerunkowe skierowane do klientów firmy.

Tauber Promotion wspiera firmę Śnieżka S.A. w zakresie Public Relations i Investor Relations od października 2003 r., kiedy to Śnieżka rozpoczęła starania o wejście na giełdę. Debiut odbył się w grudniu zeszłego roku, sprzedaż akcji zakończyła się ogromnym sukcesem- nadsubskrypcją w wysokości 96%.

http://tauber.com.pl/

Sylwester KozakŚnieżka dalej z Tauber Promotion

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.