Snowboardowy konkurs na ferie

Serwis snowboardowy portalu vtrip.pl, który wystartował niespełna miesiąc temu, przygotował pierwszy konkurs dla zainteresowanych tematyką snowboardu.

Zbliżające się ferie stanowią dobrą okazję do poszerzania idei aktywnego i ciekawego życia. W związku z tym serwis snowboard.vtrip.pl, wykorzystując najgorętszy zimowy okres uruchomił konkurs, będący inauguracją planowanego cyklu quizów i zabaw.

Łącząc zabawę z elementami edukacyjnymi serwis snowboard.vtrip.pl w szczycie zimowego sezonu zachęca do zapoznania się ze światem 'ludzi snowboardu’. Tym samym zarówno zarejestrowani użytkownicy forum jak i ci, którzy coś wiedzą lub chcieliby wiedzieć o snowboardzie, odwiedzając serwis będą mogli wziąć udział zabawie.

W konkursie należy odpowiedzieć na 3 pytania, do których podpowiedzi można znaleźć na stronach snowboard.vtrip.pl. Po zapoznaniu się z zawartością serwisu odpowiedź na pytania z pewnością nie będzie stanowiła problemu, a każdy uczestnik będzie miał szansę zdobycia atrakcyjnych nagród. Wśród nich znajdują się: ATLASY Narty & Snowboard 2005 wydawnictwa 'TopMapa’, płyty zespołu APOGEUM oraz smycze na karnety.

'Konkurs ten to nie tylko quiz, ale także źródło informacji o tym, gdzie internauci szukają wiadomości dotyczących snowboardu. Ponadto chcielibyśmy zbadać rozwijający się rynek portali snowboardowych i magazynów dostępnych w sprzedaży’ – mówi Bartłomiej Kozyra, snowboard.vtrip.pl

Snowboard.vtrip.pl jest nowopowstałym serwisem polskiego portalu turystycznego VTrip.pl. Tym samym portal rozpoczął cykl tworzenia serwisów tematycznych.

http://www.vtrip.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top