Snowboardowy konkurs na ferie

Opublikowano: 7 stycznia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis snowboardowy portalu vtrip.pl, który wystartował niespełna miesiąc temu, przygotował pierwszy konkurs dla zainteresowanych tematyką snowboardu.

Zbliżające się ferie stanowią dobrą okazję do poszerzania idei aktywnego i ciekawego życia. W związku z tym serwis snowboard.vtrip.pl, wykorzystując najgorętszy zimowy okres uruchomił konkurs, będący inauguracją planowanego cyklu quizów i zabaw.

Łącząc zabawę z elementami edukacyjnymi serwis snowboard.vtrip.pl w szczycie zimowego sezonu zachęca do zapoznania się ze światem ‚ludzi snowboardu’. Tym samym zarówno zarejestrowani użytkownicy forum jak i ci, którzy coś wiedzą lub chcieliby wiedzieć o snowboardzie, odwiedzając serwis będą mogli wziąć udział zabawie.

W konkursie należy odpowiedzieć na 3 pytania, do których podpowiedzi można znaleźć na stronach snowboard.vtrip.pl. Po zapoznaniu się z zawartością serwisu odpowiedź na pytania z pewnością nie będzie stanowiła problemu, a każdy uczestnik będzie miał szansę zdobycia atrakcyjnych nagród. Wśród nich znajdują się: ATLASY Narty & Snowboard 2005 wydawnictwa ‚TopMapa’, płyty zespołu APOGEUM oraz smycze na karnety.

‚Konkurs ten to nie tylko quiz, ale także źródło informacji o tym, gdzie internauci szukają wiadomości dotyczących snowboardu. Ponadto chcielibyśmy zbadać rozwijający się rynek portali snowboardowych i magazynów dostępnych w sprzedaży’ – mówi Bartłomiej Kozyra, snowboard.vtrip.pl

Snowboard.vtrip.pl jest nowopowstałym serwisem polskiego portalu turystycznego VTrip.pl. Tym samym portal rozpoczął cykl tworzenia serwisów tematycznych.

http://www.vtrip.pl

Sylwester KozakSnowboardowy konkurs na ferie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.