Snuper.pl ułatwi polowanie na okazje dnia

Platforma Snuper.pl to agregator ofert serwisów zakupów grupowych. Dzięki niemu okazje ze stron takich jak Groupon, Gruper, MyDeal czy innych serwisów można znaleźć w jednym miejscu.

Zakupy grupowe stały się bardzo popularne w Polsce w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Głównie za sprawą bardzo dużych zniżek na produkty i usługi. Z dnia na dzień rośnie grono zwolenników serwisów dostarczających tego typu oferty. Dlatego też twórcy Snuper.pl są przekonani, że serwis odniesie duży sukces i zostanie zauważony przez kupujących.

„Snuper powstał, aby ułatwić poruszanie się w świecie zakupów grupowych. Tutaj kupujący oszczędzają czas, ponieważ wszystkie okazje mogą znaleźć na jednej stronie.” – mówi Karolina Skrzypek – rzecznik prasowy projektu. „Wprowadziliśmy również możliwość wyświetlania tylko tych ofert, które są interesujące dla osób szukających danej okazji. Wystarczy wybrać swoje ulubione rodzaje ofert aby otrzymać dostosowaną dla siebie listę.”

Snuper w najbliższym czasie ma udostępnić nowe funkcjonalności, m.in. możliwość otrzymania jednego e-maila dziennie z ofertami pasującymi do kategorii wybranej przez użytkownika.

Snuper.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top