Social WiFi startuje w Stanach Zjednoczonych

Firma Social WiFi założona przez Artura Racickiego rozszerzyła działalność i utworzyła spółkę w Stanach Zjednoczonych. Podpisała też pierwszą umowę dystrybucyjną.

Dzięki wykorzystaniu Social WiFi właściciele lokali publicznych mogą identyfikować swoich gości i proponować różne aktywności marketingowe. Social WiFi ma już za sobą pilotaż w kluczowych miejscach Nowego Jorku i dwumiesięczny pobyt CEO, Artura Racickiego, w Dolinie Krzemowej w Kalifornii. Wszystkie działania mają związek z udziałem spółki w programie Plug And Play International realizowanemu dzięki wsparciu finansowemu NCBiR w ramach projektu Go Global. Social WiFi zostało wybrane spośród setek zgłoszonych firm i na początku czerwca tego roku otrzymało 196 tys. złotych na przygotowanie strategii wejścia na rynek amerykański i kanadyjski.

social wifi

Chcemy wykorzystać naszą obecność w Stanach na 100%. Udział w Plug And Play to dla nas szkoła życia i prawdziwy obraz funkcjonowania startupów w USA. Cały czas jesteśmy szkoleni z tego, jak rozmawiać i prezentować swój biznes zarówno klientom, jak i inwestorom. Efektem naszej pracy jest dostanie się na ważne eventy branżowe jakimi są Plug And Play Expo i  NYC Demo Day. To między innymi tam zaprezentujemy Social WiFi przed szerszą publicznością – powiedział Artur Racicki, CEO Social WiFi.

Obecnie z Social WiFi korzysta ponad  120 tys.  użytkowników w Europie. Spółka do końca roku ma w planach obecność na nowych rynkach zagranicznych w USA, Czechach, Turcji.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top