Socializer będzie promować w mediach społecznościowych Toruńskie Pierniki i Bagatelkę

Opublikowano: 7 sierpnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Socializer, agencja specjalizująca się w działaniach w serwisach społecznościowych, rozpoczyna współpracę z Fabryką Cukierniczą Kopernik.

KOPERNIK_FBSocializer z początkiem sierpnia przejął obsługę fanpage’y na Facebooku marek Toruńskie Pierniki i Bagatelka. Produkty Kopernika, w tym też Bagatelka, prezentowane będą jako zdrowe przekąski na każdą okazję, skomponowane wyłącznie z naturalnych składników.

Wybraliśmy agencję Socializer z uwagi na olbrzymie doświadczenie, jakim może pochwalić się firma na polu mediów społecznościowych. Przedstawione pomysły znalazły w naszych oczach uznanie i stwierdziliśmy, iż zaproponowane koncepcje i rozwiązania najlepiej spełnią nasze oczekiwania na polu promocji marki w mediach społecznościowych – powiedziała Karolina Ziółkowska-Wachowiak, wiceprezes zarządu Fabryki Cukierniczej Kopernik S.A.

Umowa o współpracy z agencją została podpisana na rok.

Sylwester KozakSocializer będzie promować w mediach społecznościowych Toruńskie Pierniki i Bagatelkę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.