Socializer w czwartym kwartale zarobił 1,2 mln zł

Opublikowano: 13 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Spółka Socializer działająca w branży mediów społecznościowych w czwartym kwartale osiągnęła przychody na poziomie 4,8 mln zł a zysk netto wyniósł ponad 1,2 mln zł.

Za cztery kwartały 2012 roku skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Socializer wyniosły 10 mln zł, a zysk netto ponad 2,1 mln zł.

logosocializerNa wyniki finansowe za cztery kwartały 2012 roku wpłynęła aktywna działalność spółki Socializer S.A. w zakresie budowy i rozwoju Grupy Kapitałowej Socializer, a także pozyskiwania nowych klientów. Przejęcie na przestrzeni 2012 roku spółek M2.0 Sp. z o.o. (pod którą działa marka Lubię To) oraz 10K Sp. z o.o. (operatora marki Brandkarma) zaowocowało powstaniem holdingu, w którego strukturze każda ze spółek działających w tym samym obszarze biznesowym realizuje inną strategię i posiada inne portfolio klientów.

Mamy ambitne plany w związku z ekspansją spółki 10K na rynki zagraniczne. W ramach jej działalności uruchamiamy właśnie nową markę o nazwie SocialFormance, która oferować będzie usługi optymalizacji kampanii w mediach społecznościowych z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi i mechanizmów analitycznych – powiedział Łukasz Misiukanis, prezes Socializer.

Sylwester KozakSocializer w czwartym kwartale zarobił 1,2 mln zł

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.