Sony Ericsson W205 Walkman

Załaduj swoją najlepszą muzykę do telefonu i ustaw ulubione stacje radiowe, a potem ciesz się muzyką dzięki odtwarzaczowi Walkman, radiu FM oraz funkcji rozpoznawania muzyki TrackID. W205 to telefon komórkowy typu slider posiadający pełen pakiet opcji rozrywkowych oraz możliwość tworzenia list ulubionych utworów.

Potrzebujesz zmiany? Włącz radio FM, aby posłuchać najnowszych wiadomości, muzyki czy sprawozdań sportowych. Usłyszałeś utwór, który Ci się podoba? Wybierz funkcję TrackID™, aby dowiedzieć się jak nazywa się piosenka i jej wykonawca. Będziesz mógł także nagrać fragment piosenki prosto z radia i wykorzystać go jako nowy dzwonek.

„Telefon W205 jest idealny dla tych, którzy uwielbiają słuchać muzyki będąc w drodze, ale nigdy jeszcze nie mieli telefonu Walkman”, powiedział Timo Maassmann, Marketing Business Manager w Sony Ericsson. „Model W205 to stylowy telefon typu slider, który pozwoli Ci cieszyć się muzyką, gdziekolwiek się znajdziesz – czy to w autobusie, czy to na uczelni, czy to odpoczywając w cieniu w parku. Dodatkowo aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 Mpix pozwoli ci także dzielić się zdjęciami. Będziesz mógł uwiecznić niezapomniane chwile na zdjęciach oraz filmach wideo i wysyłać te materiały do przyjaciół, poprzez MMS albo Bluetooth. Nowym dodatkiem jest funkcja książki telefonicznej dla wielu użytkowników – będziesz mógł dzielić się telefonem z rodziną, ale swoje prywatne kontakty przechowywać osobno.”

sonyerwDla chcących posłuchać muzyki nieco głośniej, dobrym rozwiązaniem będzie dla głośnik nakładany na komórkę: Sony Ericsson MS410 Snap-on Speaker Stand.

Głośnik nakładany na komórkę: MS410 Snap-on Speaker Stand:
•    Oferuje kompaktową wygodę,
•    Posiada zintegrowaną antenę radia FM,
•    Obsługuje zarówno muzykę, jak i pliki wideo,
•    Posiada unikalny mechanizm do wsunięcia telefonu, który pasuje do wszystkich telefonów typu Walkman.

Telefon W205 Walkman posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/900/1800 natomiast model W205a odznacza się parametrami: GSM/GPRS 850/1900.

Telefon W205 Walkman™ będzie dostępny na wybranych rynkach od trzeciego kwartału, w kolorze Ambient Black. Głośnik nakładany na telefon – MS410 Snap-on Speaker Stand będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału 2009.

Więcej zdjęć: Techcity.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry