SoundCloud odświeżony

Opublikowano: 10 maja 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

Miłośnicy muzyki i dźwięku skupieni wokół platformy SoundCloud mają powody do zadowolenia. Wczoraj doszło do przebudowania całego serwisu. Aktualnie z nowej wersji SoundCloud mogą jednak korzystać tylko zaproszeni użytkownicy, do których zostało wysłanych 10 tys. zaproszeń.

Nową misją SoundCloud jest „udźwiękowić internet” – na platformie mają się pojawić dźwięki, które „kształtują naszą rzeczywistość”.

Nowy interfejs, oparty na HTML 5, współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami internetowymi i urządzeniami mobilnymi. Z nowych funkcji na uwagę zasługują powiadomienia o dodaniu nowych nagrań w czasie rzeczywistym. Można również przesłuchiwać zbiór nagrań jako jednego strumienia czy przesłuchiwać zgromadzone utwory podczas przeglądania zasobów internetu. Twórcy SoundCloud zapewniają jednocześnie, że inne udogodnienia pojawią się w ciągu najbliższych miesięcy.

SoundCloud odświeżony 1

Działający od czterech lat SoundCloud ma ponad 15 mln użytkowników umieszczających utwory, podcasty czy zwykłe nagrania z domowych spotkań. Z serwisem współpracują m.in. Snoop Dogg czy The Economist.

Robert ZarychtaSoundCloud odświeżony

Podziel się!

O autorze

robert