Spinacz.pl chce usprawnić obsługę klienta

Świstak.pl, właściciel m.in. serwisu Furgonetka.pl, przedstawia nową usługę skierowaną do branży eCommerce – spinacz.pl. Narzędzie ma celu optymalizację wszystkich procesów związanych z obsługą zamówienia.

Spinacz.pl ma konstrukcję modułową, w pierwszej kolejności udostępniony będzie moduł transportowy zintegrowany z najpopularniejszymi przewoźnikami, klient będzie mieć możliwość m.in. wyboru najkorzystniejszej oferty wysyłkowej oraz automatycznie przygotować wszystkie dokumenty przewozowe.

cover

W przygotowaniu jest także moduł do obsługi zamówień, które będą automatycznie importowane do serwisu po integracji z platformą sprzedażową.

Spinacz.pl będzie miał swoją oficjalną premierę podczas Ecommerce Day w Warszawie. Platforma po premierze dostępna będzie w ramach testów beta, które trwać będą aż do końca lipca. W tym czasie użytkownicy będą mogli korzystać ze wszystkich jego funkcji, również tych, które będą się pojawiać w kolejnych wersjach serwisu.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry