Sportowe smaczki od o2.pl

Portal o2.pl realizuje zapowiedź poszerzania zasięgu poprzez tworzenie serwisów tematycznych w segmentach, w których dotychczas nie był aktywny. Najnowsza propozycja portalu wychodzi na przeciw fanom sportu.
Sportfan.pl w miesiącu debiutu wskoczył na 6. pozycję w rankingu kategorii Sport Megapanelu PBI (dane za maj 2008 r.).

– Relacjonując wydarzenia sportowe wychwytujemy emocje, które towarzyszą rozgrywkom. Pokazujemy, że sport to nie tylko tabelki i statystyki, ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą widowisko. Kładziemy nacisk na sportowe smaczki i kulisy życia gwiazd sportu. To, że w maju odwiedziło nas blisko pół miliona czytelników udowadnia, że tak skonstruowany serwis tworzy konkurencyjną ofertę w segmencie mediów zajmujących się sportem – mówi Kamil Lodziński, redaktor naczelny Serwisów Informacyjnych.

W Sportfanie poza materiałami dziennikarskimi znajdujemy dział wideo, wyniki i relacje na żywo, a także prognozy bukmacherskie. Redakcja bazuje na dziennikarzach z dużym doświadczeniem prasowym. Serwis prowadzi Marek
Bobakowski (były redaktor naczelny „Magazynu Futbol”, ostatnio wydawca dziennika „Sport”) a jego zastępcą jest Michał Fabian (wcześniej pracował m.in. w „Sporcie”). Stały zespół redakcyjny tworzą Piotr Bobakowski (poprzednio „Magazyn Futbol”, „Super Volley”), Krzysztof Gieszczyk („Sport”), Wiktor Sobczyszyn (Onet) i Filip Sosnowski (bet1x2.pl).

www.sportfan.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top