Spoty TV w Onet.pl

Onet.pl rozpoczął promocję specjalnej oferty VideoAd GRP. Pozwala ona, planerom i reklamodawcom, za pomocą reklam telewizyjnych emitowanych przez portal na realizację celów mediowych założonych dla kampanii TV i po kosztach do nich zbliżonych.
Marcin Szporka, dyrektor projektów marketingowych Grupy Onet.pl: wszystko wskazuje na to, że nadchodzi niełatwy miesiąc dla reklamodawców. Telewizje nie będą w stanie zrealizować zamówień na zakup czasu reklamowego w związku ze zwiększonym zainteresowaniem reklamą z okazji Mundialu. Stąd oferta Onet.pl – mogliśmy ją zaproponować,  dzięki ogromnej liczbie odwiedzających portal co miesiąc Internautów, która wkrótce osiągnie 10 milionów osób. Dostępne są warianty oferty realizujące od 20 do 50 GRP w grupie wszyscy w wieku 16-49 lat.

Reklama VideoAd w porównaniu z klasyczną reklamą TV posiada wiele zalet: m.in. pewność kontaktu z reklamą, emisja pojedynczej reklamy do użytkownika a nie w bloku reklamowym, możliwość interakcji i zapoznania się z ofertą reklamodawcy oraz koszt porównywalny z kosztami reklam w TV.

www.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top