Sprawdź jaka pogoda – nowa wersja serwisu w Onet.pl

Opublikowano: 29 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis pogoda.onet.pl, gruntownie przebudowany i zmodernizowany, jest obecnie jednym z najnowocześniejszych serwisów pogodowych w Polsce.

Podaje regularnie aktualizowaną prognozę na najbliższe 48 godzin, dla wygody internautów podzieloną na moduły sześciogodzinne. Informuje szczegółowo o aurze w ponad 300 miastach w samej tylko Polsce. Nowoczesna, nawiązująca do światowych standardów, grafika stron serwisu i animowane mapy satelitarne czynią z serwisu wyjątkowo przyjazne użytkownikowi źródło wiedzy o stanie pogody w Polsce i na świecie.

Głównym elementem strony jest interaktywna mapa Polski, pozwalająca powiekszyć na ekranie interesujące nas województwo, i tam sprawdzić dokładniej jak przedstawia się stan temperatury, opadów czy wiatru.

Dla internautów-narciarzy szczególnie istotne są komunikaty z gór, dostarczane Onet.pl przez GOPR i TOPR, podające dane o sytuacji meteorologicznej w Sudetach, Beskidach, Bieszczadach, Tatrach oraz na Podhalu i Jurze.

Zainteresowani informacją o pogodzie we własnym telefonie komórkowym mogą skorzystać z działu WAP, będącego integralną częścią serwisu. Jest to największy serwis z prognozami pogody dostępny przez telefon komórkowy w polskim Internecie, zawiera informacje o prognozie dla 97 polskich miast i miejscowości. Dla wszystkich, którzy chcą przekonać się jak wygląda prognoza pogody w wersji WAP a nie posiadają aktualnie telefonu obsługującego ten standard, czeka OdWAPiacz, czyli emulator telefonu komórkowego dostępny w serwisie mobile.onet.pl

Nowością w serwisie jest obszerny wybór tekstów, własnych Onet.pl i agencyjnych, dotyczących wydarzeń z kraju i ze świata, związanych ze zjawiskami pogodowymi.

http://www.pogoda.onet.pl

Sylwester KozakSprawdź jaka pogoda – nowa wersja serwisu w Onet.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.