SSK S.A. Oficjalnym sponsorem Idei Śląsk Wrocław

Opublikowano: 28 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od lutego 2002 Surfland Systemy Komputerowe S.A. jest oficjalnym sponsorem Idei Śląsk Wrocław. Tym samym SSK S.A. znalazła się w wśród renomowanych firm, takich jak PTK Centertel, Nokia, Nortel Networks, Siemens, które wspierają wielokrotnego Mistrza Polski.

Równocześnie SSK S.A. podjęła się stworzenia nowoczesnego serwisu http://www.slask.wroclaw.pl, który stanie się sieciową wizytówką drużyny Idei.

W najbliższej przyszłości planowane jest sukcesywne uruchamianie:
usług SMS-owych,
wideoczatów,
aukcji.

Docelowo serwis ma być forum integrującym fanów Śląska. Pozwoli on na otrzymywanie najświeższych informacji, aktywny kontakt z graczami, wymianę opinii bez względu na miejsce zamieszkania w Polsce, czy poza granicami kraju.

Dla Śląska Wrocław SSA Internet jest ważnym kanałem promocji. Dlatego firma stawia sobie za cel profesjonalne wykorzystanie tego medium, a zadanie to powierzone zostało grupie SSK, która zapewnia kompletny outsourcing usług internetowych:
hosting serwisu i dedykowane łącza,
usługi webdesignerskie,
rozwój serwisu.

Oferta grupy SSK obejmuje: usługi outsourcingu IT, systemy sieciowe, integrację systemów telekomunikacyjnych i informatycznych, implementację systemów finansowych i CRM, usługi internetowe.

http://www.ssk.com.pl

Sylwester KozakSSK S.A. Oficjalnym sponsorem Idei Śląsk Wrocław

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.