Start Foreo.pl

Medousa Sp. z o.o. należąca do Digital Avenue, uruchomiła nowym serwis foreo.pl. Foreo to strona, która umożliwia tworzenie i utrzymywanie za darmo własnych for dyskusyjnych.
W nowym serwisie Medousy administrator forum otrzymuje możliwość zarządzania nowoczesnym skryptem phpBB w wersji 3. Twórcy www.foreo.pl postanowili także dzielić się przychodami z reklam z właścicielami for – w tej chwili z programu Google Adsense, ale w przyszłości także z systemów typu TradeDoubler, Zanox, Novem itp.

„Nasz pomysł na podział przychodów z reklam jest niewątpliwie rewolucyjnym rozwiązaniem. Dotychczas istniejący na rynku model zakładał, że firma daje miejsce na forum ale w zamian za to robi co chce z istniejąca powierzchnią reklamową serwisu. To co najmniej nie w porządku, ponieważ za sukces takiego forum odpowiadają jego użytkownicy, a w szczególności właściciele i jego moderatorzy. To oni wkładają dużo energii i pracy w stworzenie i promocje forum” – powiedział Tomasz Dwornicki, Dyrektor Zarządzający Medousa Sp. z o. o.

Kolejnym udogodnieniem dla użytkowników foreo.pl jest możliwość dodawania zdjęć do wiadomości – zazwyczaj darmowe serwisy blokują taką możliwość.

Foreo.pl to czwarty duży serwis w portfolio Medousy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry