Start LaunchIT

Wystartował LaunchIT 2008 – pierwsze otwarte badanie e-biznesu organizowane przez Business Angel Seedfund – inwestycyjny fundusz zalążkowy aniołów biznesu. Pod adresem launchit.seedfund.pl jest już dostępny kwestionariusz dla e-przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych e-biznesem.
Pod adresem launchit.seedfund.pl pojawił się właśnie formularz udziału w badaniu LaunchIT 2008. Celem projektu organizowanego przez Business Angel Seedfund (www.seedfund.pl) jest zbadanie postaw i opinii osób związanych z e-biznesem. Wynikiem projektu ma być również identyfikacja barier w relacjach z inwestorami, określenie szans rozwoju polskich start-upów. Udostępniona dziś ankieta będzie otwarta do końca października b.r. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich zainteresowanych e-biznesem – udział w projekcie polega na odpowiedzi na kilkanaście pytań. Każdy uczestnik otrzyma szczegółowe wyniki.

„O twórcach innowacyjnych firm internetowych jest głośno tylko przy okazji spektakularnych sukcesów nowych start-upów, najciekawszych serwisów. Na co dzień pozostają w cieniu. Brakuje informacji na temat ich oczekiwań, specyficznych potrzeb, obaw związanych np. ze współpracą z inwestorami” – komentuje Tomasz Woźniak, członek zarządu Business Angel Seedfund odpowiedzialny za inwestycje w projekty internetowe – „Zapraszamy wszystkich do udziału w projekcie. Mamy nadzieję, że da nam wiedzę na temat kondycji i nastrojów polskiej sceny e-biznesowej”

Ankieta jest pierwszą częścią projektu. W drugiej fazie, w listopadzie b.r. zostaną zaprezentowane jego szczegółowe wyniki.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top