Start NextWeb Media

Z początkiem stycznia 2010 roku w Warszawie rozpoczęła swoją działalność firma NextWeb Media. NextWeb Media działa w obszarze nowych mediów jako wydawca, producent angażujących treści oraz biuro sprzedaży reklamy.

Firma znana jest internautom z takich projektów jak Blomedia, JejŚwiat czy abcZdrowie. Pomysłodawcą i założycielem serwisów jest Jakub Zieliński – inwestor, konsultant, biznesmen z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy online w firmach polskich i międzynarodowych. Jakub Zieliński pełni również funkcję CEO w NextWeb Media.

Przy projektach Blomedia i jejŚwiat współracuje ponad 50 blogerów, redaktorów, dziennikarzy freelancerów. Serwisy abcZdrowie korzystają codziennie z wiedzy kilkudziesięciu lekarzy oraz ekspertów. Firma dysponuje również ekpią wideo i profesjonalnym sprzętem.NextWeb Media oferuje szerokie spektrum działań dla komunikacji marketingowej i PRowej poprzez efektywną komunikację w serwisach społecznościowych, blogach, agregatorach i serwisach wideo. Specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych mediów dla firm, w tym w prowadzeniu blogów firmowych i produktowych, produkcji profesjonalnego kontentu wideo.

Firma oferuje także kampanie reklamowe we własnych sieciach: blomedia.pl, jejswiat.pl i abczdrowie.pl oraz planuje i koordynuje działania w polskiej blogosferze. NextWeb Media prowadzi blogi tematyczne dla Speak Up oraz dla serwisu InfoPraca. Firma przeprowadziła kampanie samplingowe dla Nokii, Samsunga, Peugeota oraz firmy Panasonic. Na blogach wydawanych przez NextWeb Media reklamowały się m.in.: Allegro, LG, SONY, Play, Orange, Plus, Alior Bank, Vobis.

Wraz z rozpoczęciem działalności NextWeb Media ruszyła strona www firmy http://nextwebmedia.pl, na której można znaleźć szczegółową listę działań prowadzonych przez agencję, poznać jej pracowników oraz przejrzeć portfolio.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top