Start Profeo.pl

Po dwóch miesiącach prac nad wersją beta, ruszył oficjalnie serwis społecznościowy dla profesjonalistów – Profeo.pl. W tym czasie, dzięki zaangażowaniu aktywnych użytkowników, wprowadzono 40 nowych funkcjonalności oraz poprawiono blisko 100 zgłoszonych błędów.

Profeo.pl to portal dla profesjonalistów, którzy chcą rozwijać się zawodowo, znaleźć lepszą pracę lub ciekawe propozycje szkoleniowe, a także zawrzeć nowe znajomości. Znajdą tu oni bazę ofert pracy i szkoleń, mogą również pozyskać rekomendacje od współpracowników, klientów i kontrahentów.

Start Profeo.pl 1

Osoba aktywna zawodowo może więc efektywnie zarządzać informacją o swojej karierze, budować kontakty oraz udzielać się w grupach dyskusyjnych nie tylko związanych z zainteresowaniami zawodowymi. Aktywność w serwisie daje nowe możliwości i może znacząco wpłynąć na rozwój kariery zawodowej.

– Oprócz standardowych funkcjonalności, w Profeo znajdują się również opcje niewykorzystywane dotąd w serwisach społecznościowych na rynku polskim. Przykładem są galerie i blogi grupowe, moduł pytań i odpowiedzi, komunikator czy statystki odwiedzin, które pozwalają sprawdzić, kto oglądał nasz profil i kiedy – wymienia Marcin Zabielski, prezes spółki Profeo.

Ambicją Profeo.pl jest rozwijanie się zgodnie z oczekiwaniami użytkowników, dlatego od początku istnienia w sieci znaczącą rolę w jego rozwoju odgrywają członkowie społeczności, w tym duża grupa blogerów.

– Obecna wersja serwisu jest w dużym stopniu zasługą naszych użytkowników. Spora część zgłoszonych przez nich propozycji w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wiązała się ze znaczącymi zmianami czasami nawet w połowie serwisu. Myślę, że dbałość o użytkowników i szybkie reagowanie na ich sugestie jest niezwykle ważnym czynnikiem rozwoju naszego serwisu komentuje Marcin Zabielski.

www.profeo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top