Startowy.com oficjalnie uruchomiony

Miesiąc temu światło dzienne ujrzała wersja beta serwisu startowy.com. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią o miesięcznej fazie przejściowej autorzy udostępnili serwis oficjalnie.

Serwis ten to połączenie strony startowej ze stroną domową. Za pomocą ustawień użytkownik może dokonywać wyboru pomiędzy dostępnymi modułami, ich kolorami, a nawet zmieniać położenie modułów na stronie za pomocą 'przeciągnij i upuść’. Każdy moduł można powielać zapełniając go różną treścią i nadawać mu osobne nazwy jak również umiejscawiać go na sześciu dostępnych podstronach. Całość serwisu lub jego poszczególne elementy można ukryć przed oczami innych użytkowników. Do tej pory autorzy serwisu udostępnili moduły: rss, notki (blog), pogodę, repertuar kin, waluty, wyszukiwarki, formularze pocztowe, kontakty. Cały czas trwają prace nad rozszerzeniem możliwości serwisu o kolejne moduły oraz poprawiana jest funkcjonalność już istniejących.

W ciągu miesiąca od startu wersji beta, serwis został nie tylko poprawiony ale też rozbudowany o dodatkowe moduły, których nie było jeszcze miesiac temu. Wkrótce zostanie uruchomione również forum dla użytkowników, którzy posiadają swoje strony startowe.

Ciekawostką jest fakt, że w czerwcu z serwisu startowy.com skorzystało tylko 42,6% użytkowników przeglądarki Internet Explorer.

'Cieszy nas taki wynik, bo widać, że z serwisu korzystają świadomi internauci, którzy są dla nas najważniejsi. Sam serwis mimo, że pojawił się z oznaczeniem BETA przyjął się na rynku rewelacyjnie. Cieszy nas bardzo to jak oceniają serwis użytkownicy, którzy w zdecydowanej większości wypowiadają się pochlebnie na jego temat. Czeka nas oczywiście jeszcze mnóstwo pracy, bo mamy zamiar spełnić wszystkie oczekiwania korzystających z tego serwisu.’ – stwierdza pomysłodawca i właściciel Gerard Grech.

Serwis startowy.com jest własnością firmy Gery Design prowadzącej portal internetowy Gery.pl.

http://www.startowy.com

Wpisy promowane

  • Firma graficzna w Krakowie
    Grafiki w mediach społecznościowych, prezentacje, filmy, ulotki, broszury, plakaty i etykiety – każdy projekt, duży czy mały, zasługuje na uwagę ...
  • Jak świadomie kreować swój wizerunek w biznesie?
    Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku i autoprezentacja to wiedza, która pozwoli Ci osiągnąć cele zawodowe, wzmocnić pozycję oraz zbudować karierę. Jak ...

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry