Startowy.com uruchomiony w wersji beta

Został uruchomiony serwis Startowy.com w wersji beta. Serwis ten to połączenie strony startowej ze stroną domową. Za pomocą ustawień użytkownik może dokonywać wyboru pomiędzy dostępnymi modułami, ich kolorami, a nawet zmieniać położenie modułów na stronie za pomocą 'przeciągnij i upuść’. Każdy moduł można powielać zapełniając go różną treścią i nadawać mu osobne nazwy. Do tej pory autorzy serwisu udostępnili moduły: rss, pogodę, waluty, wyszukiwarki, kontakty.

W chwili obecnej autorzy serwisu czekają na wszelkie uwagi dotyczące działania serwisu i proszą o zgłaszanie wszelkich zauważonych błędów oraz proponowanie dodatkowych funkcjonalności.

Przewidywane oficjalne uruchomienie pełnowartościowej wersji przewidywane jest za około miesiąc, mimo, że nad serwisem prace trwają cały czas to już można z niego korzystać. W serwisie dostępna jest wersja demo, gdzie można sprawdzić jego możliwości nie rejestrując się.

'Zainteresowanie serwisem rośnie nie tylko ze strony użytkowników. Już przed premierą serwisu mieliśmy kilka propozycji współpracy od firm działających w Internecie. Wiele wypowiedzi użytkowników oraz osób z branży internetowej świadczy o tym, że trafiliśmy z usługą na podatny grunt.’ – twierdzi pomysłodawca i właściciel Gerard Grech.

Serwis startowy.com jest własnością firmy Gery Design prowadzącej portal internetowy Gery.pl.

http://www.startowy.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top