Startowy.com uruchomiony w wersji beta

Opublikowano: 13 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Został uruchomiony serwis Startowy.com w wersji beta. Serwis ten to połączenie strony startowej ze stroną domową. Za pomocą ustawień użytkownik może dokonywać wyboru pomiędzy dostępnymi modułami, ich kolorami, a nawet zmieniać położenie modułów na stronie za pomocą 'przeciągnij i upuść'. Każdy moduł można powielać zapełniając go różną treścią i nadawać mu osobne nazwy. Do tej pory autorzy serwisu udostępnili moduły: rss, pogodę, waluty, wyszukiwarki, kontakty.

W chwili obecnej autorzy serwisu czekają na wszelkie uwagi dotyczące działania serwisu i proszą o zgłaszanie wszelkich zauważonych błędów oraz proponowanie dodatkowych funkcjonalności.

Przewidywane oficjalne uruchomienie pełnowartościowej wersji przewidywane jest za około miesiąc, mimo, że nad serwisem prace trwają cały czas to już można z niego korzystać. W serwisie dostępna jest wersja demo, gdzie można sprawdzić jego możliwości nie rejestrując się.

'Zainteresowanie serwisem rośnie nie tylko ze strony użytkowników. Już przed premierą serwisu mieliśmy kilka propozycji współpracy od firm działających w Internecie. Wiele wypowiedzi użytkowników oraz osób z branży internetowej świadczy o tym, że trafiliśmy z usługą na podatny grunt.' – twierdzi pomysłodawca i właściciel Gerard Grech.

Serwis startowy.com jest własnością firmy Gery Design prowadzącej portal internetowy Gery.pl.

http://www.startowy.com

Sylwester KozakStartowy.com uruchomiony w wersji beta

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.