Startują Fantomy 2008

Portal Onet.pl rozpoczął konkurs Fantomy 2008, dla graczy i branży gier. Głosowanie internautów potrwa do 5 kwietnia br., wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali 24 kwietnia, w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach.

Jest to druga edycja Fantomów. W ubiegłym roku przyznano nagrody w sześciu kategoriach, w tym roku kategorii konkursowych jest osiem: Najlepsza gra, Najlepsza lokalizacja w grze, Najlepsza oprawa dźwiękowa , Najlepsza oprawa graficzna, Najlepszy dystrybutor, Największe wydarzenie w branży, Największe wydarzenie w branży konsol, Najlepszy e-sportowiec.

Pierwsza edycja Fantomów była bardzo udanym debiutem, dlatego też w tym roku stworzyliśmy dwie nowe kategorie. Ubiegłoroczny konkurs spotkał się z bardzo dużym odzewem naszych czytelników, liczymy na to, że liczba głosów oddanych w tym roku także przekroczy nasze oczekiwania – mówi Robert Kowalski, wydawca serwisu Gry w portalu Onet.pl.

Statuetka Fantomów będzie przyznana dla graczy i podmiotów branżowych na podstawie liczby głosów oddanych przez internautów w konkursowym serwisie. Każda z osób biorących udział w plebiscycie może zdobyć jedną z kilkudziesięciu cennych nagród. Do zdobycia są m.in.  monitory LCD, wysokiej jakości karty graficzne, procesory, dyski przenośne i dziesiątki innych nagród. Sponsorami Fantomów 2008 są firmy: AMD, Eizo, BenQ, Kingmax, Apollo, Creative, 4Max, Komputronik i Kingstone.  W gronie patronów medialnych znaleźli się: Neo, GameRanking, „Gry Komputerowe”, Sonic Dance, Gametrix i Multikino.

Konkurs uwieńczony zostanie galą Fantomy 2008, na której ogłoszone zostaną wyniki głosowań i wręczone tytułowe Popiersia Fantomów. Specjalną nagrodą będzie zaproszenie kilku czytelników na Galę.

www.fantomy.gry.onet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry