Startuje Akademia eCommerce – nowe przedsięwzięcie od Shoplo

Wystartowała Akademia Ecommerce Shoplo dzięki której użytkownicy będą mogli uzyskać materiały edukacyjne od specjalistów z branży sprzedaży internetowej. Korzystanie z bazy wiedzy jest bezpłatne.

Shoplo zebrało kilkaset artykułów specjalistycznych związanych z prowadzeniem sklepu. W Akademii znajdą się również ebooki, whitepapery i porady video. Użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania również z webinarów.

ekran 2014-11-20 o 11.38.38

Mając na co dzień kontakt z właścicielami e-sklepów, zauważyliśmy, że największym problemem w rozkręceniu biznesu jest dla nich brak wiedzy. E-przedsiębiorcy nie wiedzą, jak przyciągnąć ruch do sklepu czy jak powinien wyglądać jego regulamin Postanowiliśmy więc dostarczyć im niezbędnej wiedzy, aby mogli skutecznie sprzedawać w sieci. Tak też się stało – w ramach Akademii sprzedawcy internetowi znajdą materiały dotyczące wszystkich aspektów związanych z ecommercem – od prawa i logistyki, przez marketing, generowanie sprzedaży i promowanie sklepu, po aspekty prawne, UX i analitykę – powiedziała Agnieszka Lekszycka, Marketing Manager Shoplo.com.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry