Startuje Akademia eCommerce – nowe przedsięwzięcie od Shoplo

Opublikowano: 21 listopada 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wystartowała Akademia Ecommerce Shoplo dzięki której użytkownicy będą mogli uzyskać materiały edukacyjne od specjalistów z branży sprzedaży internetowej. Korzystanie z bazy wiedzy jest bezpłatne.

Shoplo zebrało kilkaset artykułów specjalistycznych związanych z prowadzeniem sklepu. W Akademii znajdą się również ebooki, whitepapery i porady video. Użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania również z webinarów.

ekran 2014-11-20 o 11.38.38

Mając na co dzień kontakt z właścicielami e-sklepów, zauważyliśmy, że największym problemem w rozkręceniu biznesu jest dla nich brak wiedzy. E-przedsiębiorcy nie wiedzą, jak przyciągnąć ruch do sklepu czy jak powinien wyglądać jego regulamin Postanowiliśmy więc dostarczyć im niezbędnej wiedzy, aby mogli skutecznie sprzedawać w sieci. Tak też się stało – w ramach Akademii sprzedawcy internetowi znajdą materiały dotyczące wszystkich aspektów związanych z ecommercem – od prawa i logistyki, przez marketing, generowanie sprzedaży i promowanie sklepu, po aspekty prawne, UX i analitykę – powiedziała Agnieszka Lekszycka, Marketing Manager Shoplo.com.

Sylwester KozakStartuje Akademia eCommerce – nowe przedsięwzięcie od Shoplo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.