Startuje Inkubator eCommerce prowadzony przez Shoplo

Opublikowano: 20 stycznia 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Operator platformy eCommerce Shoplo uruchamia dla młodych obiecujących marek inkubator. Firmy mogą liczyć nie tylko na uzyskanie finansowania, ale i na wiedzę ekspercką. 

W ramach Inkubatora początkujący startupy mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości do 6 tys. zł, aby wystartować z własnym sklepem internetowym. Shoplo gwarantuje również udostępnienie narzędzia do sprzedaży online, wsparcie techniczne, pomoc w marketingu, szkolenia i materiały edukacyjne. Inkubator chce się skupić na rozwoju branży modowej i DYI.

shoplo ecommerce inkubator

Widzimy, że zdecydowana większość naszych klientów to osoby zupełnie początkujące, którym brak wiedzy i kapitału na start. Wiele z nich ma jednak ciekawe pomysły, a często nawet i gotowy produkt czy koncepcję marki. Nie chcemy, aby ze względu na brak budżetu oraz know-how tak interesujące biznesy przepadły, dlatego przygotowaliśmy dla nich wsparcie finansowe i edukacyjne, aby mogli zacząć sprzedawać w sieci – powiedziała Agnieszka Lekszycka, Marketing Manager Shoplo,

Sylwester KozakStartuje Inkubator eCommerce prowadzony przez Shoplo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.