Startuje kolejny serwis wymiany wiedzy

Portal Elans.pl powstał z myślą o prezentacji działalności specjalistów i firm w internecie, w oparciu o ideę dzielenia się ekspercką wiedzą. Celem portalu jest zapewnienie internautom dostępu do informacji, bazy wiedzy i fachowych treści, a także wspieranie specjalistów w kreatywnych działaniach promocyjnych.
Udzielanie eksperckich porad jest formą prezentacji własnej działalności i cieszy się dużą popularnością jako medium nawiązywania kontaktów zawodowych. Osoby i firmy mogą zaprezentować się w charakterze doradcy i eksperta, rozwiązującego problem osoby zadającej pytanie, jak również publikować swoje teksty. Dodatkowo otrzymują do dyspozycji bogatą i kompletną wizytówkę z logo, portfolio i załącznikami. Aktywne dzielenie się wiedzą w połączeniu z bogatą autoprezentacją pozytywnie wpływa na budowanie i utrwalanie przyjaznego wizerunku, opartego na zaufaniu i wiarygodności.

Portal Elans.pl został uruchomiony 27.05 2006 i był dostępny dla internautów w wersji rozwojowej. Autorzy projektu przyjęli zasadę, że dobrą metodą na nadanie platformie właściwego kierunku rozwoju będzie komunikacja z użytkownikami. “Pierwszym etapem było zaproszenie grona użytkowników celem zaprezentowania projektu, następnie zebranie opinii i propozycji rozbudowy portalu dla potrzeb użytkowników, a w dalszej kolejności stopniowe wdrażanie wybranych propozycji. Efektem końcowym jest portal, jaki funkcjonuje w obecnym kształcie” – wyjaśnia  jeden z założycieli, Tomasz Czubiński.

Inspiracją do powstania projektu stały się obserwacje polskiego i międzynarodowego internetu pod kątem wykorzystania kreatywnych narzędzi działania do promocji działalności.

Autorzy projektu informują, że Elans.pl staje się miejscem coraz bardziej popularnym i odwiedzanym. Codziennie pojawiają się nowe pytania do specjalistów, a publikowane artykuły są przeglądane przez setki czytelników. Każdego dnia rejestrują się nowi specjaliści, którzy deklarują chęć udzielania eksperckich porad, a także publikacji własnych materiałów.

“To nie koniec” – obiecują twórcy. Forma w jakiej obecnie funkcjonuje Elans.pl stanowi początek jego drogi ku rozwojowi. W niedalekiej przyszłości wystartuje nowy serwis, zintegrowany z Elans.pl, oferujący nowoczesną usługę dedykowaną firmom i specjalistom.

http://www.elans.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry