Startuje WGI Investors Club

Opublikowano: 28 lutego 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Warszawska Grupa Inwestycyjna uruchomiła WGI Investors Club – pierwszy tego typu program na polskim rynku usług finansowych integrujący zamożnych i wymagających inwestorów. Członkostwo w WGI Investors Club jest dobrowolne i nie wiąże się z żadnymi opłatami. Uczestnikami programu mogą zostać tylko Klienci WGI.

– Celem WGI Investors Club jest nie tylko integrowanie inwestorów i budowanie partnerskich relacji, ale także przekazywanie im wiedzy zakresu rynku finansowego. W ramach programu będziemy oferować unikalne rozwiązania, ułatwiające podejmowanie decyzji inwestycyjnych. Program jest elementem nowej strategii WGI opartej na indywidualnym podejściu do klienta – mówi Maciej Soporek, prezes zarządu Warszawskiej Grupy Inwestycyjnej SA.

http://www.wgi.com.pl/investorsclub

Sylwester KozakStartuje WGI Investors Club

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.