Stat.pl w ofercie Sieci Internet’Solutions

W ostatnich dniach firma stat.pl Sp. z o.o. nawiązała współpracę na zasadach partnerskich z Siecią Internet’Solutions – dostawcą usług hostingowych. Umowa dotyczy włączenia do oferty Sieci Internet’Solutions statystyk stat.pl.

W dotychczasowej ofercie Sieci Internet’Solutions znajdowały się serwery wirtualne oraz rejestracja i utrzymywanie domen internetowych. Wprowadzenie statystyk stat.pl pozwoli zastąpić standardowe narzędzia analizy logów nie w pełni odzwierciedlające ruch na witrynach internetowych Klientów Internet’Solutions.

Statystyki stat.pl, dzięki wykorzystaniu unikalnej technologii badania gemiusTraffic (Gemius SA), monitorują ruch na witrynach internetowych.

„Włączenie statystyk stat.pl do Planów Hostingowych 7net.pl jest naturalnym krokiem w rozwoju firmy. Jego podstawą jest stałe wzbogacanie oferowanych rozwiązań. Stat.pl to idealne rozwiązanie dla naszych Klientów. Dzięki niemu zdobędą oni wartościową wiedzę o wszystkich aspektach „życia” swojej witryny. ” – mówi Mirosław Grzędziński, założyciel Sieci Internet’Solutions.

Statystyki stat.pl dostarczają kompleksowych informacji o oglądalności witryn internetowych, od liczby odsłon poczynając , poprzez zaawansowane dane o geolokalizacji, jak też te dotyczące lojalności użytkowników. Wyniki monitoringu ruchu na stronach prezentowane są w czytelnym i przyjaznym interfejsie, znacznie różniący się sposobem prezentacji danych od tych znanych na naszym rynku.

“Statystyki stat.pl stworzone zostały przede wszystkim z myślą o małych i średnich witrynach. Chcemy, aby ich właściciele mogli skutecznie wykorzystywać wiedzę generowaną przez użytkowników witryn do dalszego rozwoju swoich firm. Do współpracy Zapraszamy jednocześnie firmy hostingowe, które tak jak Sieć Internet’Solutions, chcą wzbogacić swoją ofertę o „Przyjazne, Pewne i Porównywalne” statystyki.” – tłumaczy Rafał Janik, stat.pl.

stat.pl sp. z o.o. to jedyna firma, które posiada licencję na badanie gemiusTraffic firmy Gemius SA.

http://www.stat.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top