stat.pl weryfikuje dane nokaut.pl

Firmy stat.pl i Nokaut.pl podjęły współpracę w celu weryfikacji kliknięć w porównywarce cen Nokaut.pl oraz wspólnej promocji rozwiązań obu firm.

Nawiązana współpraca pozwoli sklepom internetowym mieć pewność, że prezentowane przez nokaut.pl dane są wiarygodne. Dzięki współpracy stat.pl i nokaut.pl dla każdego sklepu internetowego przy rejestracji jest zakładane specjalne konto statystyk, na którym będą zaliczane kliknięcia w oferty prezentowane na stronach porównywarki cen.

Współpracę firm komentuje Wojciech Czernecki, członek zarządu Nokaut: 'Bardzo ważnym elementem naszej strategii jest zaufanie naszych klientów do nokaut.pl. Współpraca ze stat.pl daje naszym Klientom możliwość sprawdzenia podawanych przez nas danych o kliknięciach w ich oferty promocyjne. Tym samym mają oni pewność, że płacą jedynie za rzeczywistą, skuteczną promocję.’

Weryfikacja danych o kliknięciach wykonywana przez stat.pl ma na celu eliminację tak zwanych Click Fraud, czyli fałszywych kliknięć. Problem ten coraz częściej się pojawia w kontekście reklamy w wyszukiwarkach i porównywarkach cen. Nokaut jako pierwsza porównywarka cen poddaje się zewnętrznemu audytowi w celu zapewnienia Klientom możliwie najbardziej wiarygodnych danych.

'Nasza współpraca z nokaut.pl ma na celu wspólną promocję naszych rozwiązań oraz budowanie zaufania do rynku e-commerce w Polsce. Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołącza kolejna firma, które swoim Klientom chce zapewnić najwyższy poziom wiarygodności, który dają nasze statystyki’ – tak współpracę komentuje Jarosław Kownacki, Dyrektor Ds. Strategii i Rozwoju w stat.pl.

Współpraca firm zakłada także wzajemną promocję swoich rozwiązań. Wspólna oferta zakłada, że klienci obu firm mogą skorzystać ze specjalnych warunków, na mocy których obecni klienci stat.pl, których witryny znajdują się w rankingu witryn www.ranking.stat.pl po rejestracji w nokaut.pl otrzymają 300 PLN na reklamę swojej oferty w porównywarce cen. Klienci Nokaut otrzymają od stat.pl 30% rabat na statystyki stat.pl

'Wybór stat.pl na partnera weryfikującego nasze dane nie jest przypadkowy. Z ranking.stat.pl wynika, że z oferty stat.pl w chwili obecnej korzysta prawie 900 witryn związanych z zakupami w internecie. Jest to dla nas dowodem na to, że nasi Klienci ufają statystykom stat.pl’, dodaje Michał Jaskólski, dyrektor działu IT w firmie Nokaut.

http://www.nokaut.pl

http://www.stat.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top