statRaport – źródło wiedzy o witrynie

Firma stat.pl, która oferuje narzędzia do pomiaru oglądalności stron internetowych, wprowadziła usługę statRaport. Jest to dokument zawierający podsumowanie miesięcznych statystyk oglądalności witryny, przedstawiony w formie czytelnych tabel, wykresów i map.

statRaport – skierowany jest przede wszystkim do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy dzięki niemu będą mogli obserwować zmiany na ich witrynach internetowych. Lektura i analiza informacji zawartych w obszernym, czterdziestostronicowym raporcie pozwala między innymi na określenie sposobów w jaki internauci trafili na witrynę oraz jak serwis jest przez nich użytkowany. Na podstawie prezentowanych w czytelny sposób danych właściciele stron www będą w stanie ocenić nie tylko popularność strony internetowej, ale również pracę osób odpowiedzialnych za wygląd witryny czy działania marketingowe, mające na celu promocję serwisu. StatRaport jest więc jednocześnie wartościowym dokumentem pozwalającym sprawdzić czy dany serwis jest odpowiednio promowany, a środki finansowe inwestowane w jego rozwój przynoszą oczekiwane korzyści. Ponadto dokument daje możliwość archiwizacji informacji statystycznych, a co za tym idzie – łatwego zestawienia i porównania danych historycznych dotyczących oglądalności witryny w poszczególnych miesiącach.

Jarosław Kownacki z firmy stat.pl podkreśla, że ‘Wprowadzenie do oferty statRaportu ma na celu takie prezentowanie danych statystycznych, aby były one zrozumiałe i łatwe do zinterpretowania nie tylko dla osób bezpośrednio zajmujących się witryną internetową, ale również dla tych, którzy nie posiadają wiedzy eksperckiej z tej dziedziny’.

Od momentu swojego rynkowego debiutu firma stat.pl udoskonala swoją ofertę, a liczba jej Klientów stale wzrasta. Wprowadzenie na rynek statRaportu, który cieszy się coraz większą popularnością, było odpowiedzią na rosnące potrzeby właścicieli witryn.

Aby zamówić i skorzystać z raportu, należy założyć statystyki stat.pl w jednej z płatnych wersji. W lutym Klienci firmy, którzy posiadają statystyki statBiznesPRO lub statBiznes, otrzymają statRaport z danymi z poprzedniego miesiąca bez dodatkowych opłat.

http://www.stat.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry