Statusy na Twitterze będzie można „polubić”?

„Lubię to” na Twitterze? Tylko czy takie zmiany mają większe znaczenie?

Twitter testuje wprowadzenie przycisku „Like” („lubię to”) lub „Star” („gwiazdka” lub „oznacz”), donosi The Next Web. Część użytkowników może zobaczyć taką opcję w webowej wersji serwisu, umieszczoną w miejscu, w którym dotychczas znajdowała się opcja „Ulubione”.

Statusy na Twitterze będzie można „polubić”? 1

Możliwość dodania danego tweetu do ulubionych jest dostępna w zasadzie od początku istnienia serwisu. Choć brakuje oficjalnych danych to wiadomo, że jest to bardzo popularna wśród użytkowników opcja.

Zastąpienie przycisku „Ulubione” możliwością „polubienia” lub oznaczenia gwiazdką danego statusu może być tylko chwilowe, ograniczone do garści użytkowników. Takie testy nie są niczym wyjątkowym, a Twitter szuka zapewne wariantu, który przełoży się na większe zaangażowanie użytkowników.

Jako ciekawostkę można dodać, że – jak donosi serwis AllThingsDigital – w początkowym okresie rozwoju Twittera przycisk „ulubione” był tylko jedną z rozważanych opcji. Równie popularna koncepcja polegała na wprowadzeniu przycisku „thanks” („dzięki”). Ostatecznie jednak nie została wprowadzona.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry