Storino.pl dla biznesu

Polska chmura – Storino.pl przygotowało dla klientów biznesowych unikalne rozwiązania oparte o technologię Cloud Computing.

Obecnie coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z usług Cloud Computing. Decydując się bowiem na zakup usługi przechowywania i przetwarzania danych w „chmurze”, czyli wirtualnym serwerze, do którego dostęp odbywa się za pośrednictwem Internetu, firma może zrezygnować z tworzenia i utrzymywania kosztownego działu IT. W wyniku takiego posunięcia zamiast płacić za sprzęt, ludzi, miejsce, koszt firmy stanowi jedynie realna opłata za wykorzystaną usługę.

Drugim argumentem przemawiającym za korzystaniem z „chmury” jest dostępność do tych samych danych firmy z każdego urządzania podłączonego do Internetu i z dowolnej lokalizacji dla każdego jej pracownika. Dzięki tej możliwości, firmy mogą także o wiele wydajniej i skuteczniej pracować z freelancerami czy też zatrudniać pracowników na zasadzie „Home Office”.

Storino.pl dla biznesu 1

Kolejnym argumentem za korzystaniem z serwera w „chmurze” jest bezpieczeństwo danych firmy. Wszystkie dane znajdują się bowiem w jednym miejscu na zaszyfrowanych dyskach. Przy takiej organizacji pracy firmy komputery jej pracowników stają się jedynie stacjami roboczymi i tym samym ograniczone zostaje ryzyko kradzieży danych.

Mając na uwadze ten rosnący trend, Storino.pl – polska aplikacja wykorzystująca technologię Cloud Computing, przygotowała specjalną ofertę dla firm. – Panele biznesowe zostały w taki sposób zaprojektowane, aby prowadzenie firmy w „chmurze” było wygodne i bezpieczne. Unikalnym rozwiązaniem, w porównaniu do podobnych produktów konkurencyjnych, jest rozbudowany panel administracyjny umożliwiający zarządzanie kontem biznesowym: dodawanie i usuwanie użytkowników, nadawanie praw dostępu, przydzielanie powierzchni GB – tłumaczy Piotr Chrobok, członek zarządu spółki SkyStorage.

Warto dodać, że aplikacja jest w języku polskim, co stanowi duże ułatwienie, jak chociażby podczas wystawiania faktur VAT. Storino.pl współdziała z systemami Windows, Android i iOS, stąd też dostęp do zasobów umieszczonych w „chmurze” jest możliwy zarówno z komputera, jak i – co ważne – telefonu komórkowego.

Storino.pl oferuje firmom cztery rodzaje pakietów: Biznes 32 GB, Biznes 64GB, Biznes 128 GB oraz Biznes Plus, gdzie ilość GB i inne parametry jest ustalana indywidualne z klientem.  Aktualna oferta Storino.pl jest skierowana do małych i średnich firm. Trwają też prace nad rozwiązaniami biznesowymi dla korporacji.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry