Storino.pl dla biznesu

Polska chmura – Storino.pl przygotowało dla klientów biznesowych unikalne rozwiązania oparte o technologię Cloud Computing.

Obecnie coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z usług Cloud Computing. Decydując się bowiem na zakup usługi przechowywania i przetwarzania danych w „chmurze”, czyli wirtualnym serwerze, do którego dostęp odbywa się za pośrednictwem Internetu, firma może zrezygnować z tworzenia i utrzymywania kosztownego działu IT. W wyniku takiego posunięcia zamiast płacić za sprzęt, ludzi, miejsce, koszt firmy stanowi jedynie realna opłata za wykorzystaną usługę.

Drugim argumentem przemawiającym za korzystaniem z „chmury” jest dostępność do tych samych danych firmy z każdego urządzania podłączonego do Internetu i z dowolnej lokalizacji dla każdego jej pracownika. Dzięki tej możliwości, firmy mogą także o wiele wydajniej i skuteczniej pracować z freelancerami czy też zatrudniać pracowników na zasadzie „Home Office”.

Storino.pl dla biznesu 1

Kolejnym argumentem za korzystaniem z serwera w „chmurze” jest bezpieczeństwo danych firmy. Wszystkie dane znajdują się bowiem w jednym miejscu na zaszyfrowanych dyskach. Przy takiej organizacji pracy firmy komputery jej pracowników stają się jedynie stacjami roboczymi i tym samym ograniczone zostaje ryzyko kradzieży danych.

Mając na uwadze ten rosnący trend, Storino.pl – polska aplikacja wykorzystująca technologię Cloud Computing, przygotowała specjalną ofertę dla firm. – Panele biznesowe zostały w taki sposób zaprojektowane, aby prowadzenie firmy w „chmurze” było wygodne i bezpieczne. Unikalnym rozwiązaniem, w porównaniu do podobnych produktów konkurencyjnych, jest rozbudowany panel administracyjny umożliwiający zarządzanie kontem biznesowym: dodawanie i usuwanie użytkowników, nadawanie praw dostępu, przydzielanie powierzchni GB – tłumaczy Piotr Chrobok, członek zarządu spółki SkyStorage.

Warto dodać, że aplikacja jest w języku polskim, co stanowi duże ułatwienie, jak chociażby podczas wystawiania faktur VAT. Storino.pl współdziała z systemami Windows, Android i iOS, stąd też dostęp do zasobów umieszczonych w „chmurze” jest możliwy zarówno z komputera, jak i – co ważne – telefonu komórkowego.

Storino.pl oferuje firmom cztery rodzaje pakietów: Biznes 32 GB, Biznes 64GB, Biznes 128 GB oraz Biznes Plus, gdzie ilość GB i inne parametry jest ustalana indywidualne z klientem.  Aktualna oferta Storino.pl jest skierowana do małych i średnich firm. Trwają też prace nad rozwiązaniami biznesowymi dla korporacji.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry