Storino.pl już na iPhone

Opublikowano: 2 września 2011. Kategoria: Rynek. Tagi:

Polska usługa, o której wspominaliśmy już wielokrotnie na łamach e-biznes.pl, pozwalająca na trzymanie danych w chmurze – Storino.pl – jest dostępna również  z poziomu iPhone’a i iPada.

Storino.pl już na iPhone 1

Aplikacja Storino.pl pozwala w błyskawiczny sposób przesłać różnego typu dane, jak np. zdjęcia, filmy, nagrania, pliki z telefonu na komputer albo inne urządzenie (komputer, iPad). Jednocześnie Storino.pl umożliwia stały dostęp do plików, które użytkownik przechowuje w chmurze.

Dla każdego użytkownika Storino.pl jest za darmo do dyspozycji 1 GB miejsca. Jest też możliwe powiększenie powierzchni dyskowej – za 4GB rocznie zapłacimy 59 złotych, za 8GB 99 złotych. Największa pojemność to 16GB, za którą zapłacimy 179 złotych rocznie.

Sylwester KozakStorino.pl już na iPhone

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.